Dilan ATASEV

Dilan ATASEV

DİLAN ATASEV 

 

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık’tan 2010 yılında mezun oldu. Daha sonra Bursa’da kurumsal bir şirketin halkla ilişkiler departmanında çalıştı. 2013 yılında evlendi ve Bursa’dan ayrılıp tekrar Çanakkale’ye yerleştiğinde yolları Suvla Şarapçılık ile kesişti ve Suvla’da yaklaşık 6 sene yöneticilik yaptı. Ödüllü şeflerle şık davetler, büyük organizasyonlar, eventler düzenledi, birbirinden ünlü ismi, önemli iş insanlarını ve devlet insanlarını ağırladı. 

Çalışırken bir yandan Uluslararası eğitimler almaya da devam ederek, çeşitli mutfak ve şarap eğitimleri aldı, 2018 yılında Sommelier unvanı aldı. 

 

Yiyecek içecek sektöründeki bilgi ve tecrübesini reklamcı kimliğiyle birleştirerek 2020 yılında Davet Gurusu çatısı altında topladı ve böylece kendi markasını kurdu. Davet Gurusu; küçük katılımcılı şık davetler, katkısız tariflerden oluşan çocuk doğum günleri, özel günleriniz için stilize ikramlar ve lezzetli pastalar hazırlıyor. Ayrıca bireysel ya da grup halinde katılabileceğiniz gastronomi atölyeleri, online ve yüzyüze patisserie eğitimleri veriyor.


Client:

Date: Şubat 23, 2022

Service: